INFOLINIA: 61 655 98 10
EMAIL: DOK@DCOL.PL
0
Nie masz konta? ZAPISZ SIĘ
LOGIN:
HASŁO:
Pomieszczenia
Popularne

FOTOTAPETY

TUTAJ JESTEŚ
POMIESZCZENIA
TEMATY
KOLEKCJE
Wybrane pośród milionów, specjalnie dla ciebie. Zobacz co nam się podoba i zacznij szukać wzorów idealnych dla siebie
Dowiedz się więcej o naszych fototapetach
Fototapeta lateksowa
Fototapety na wymiar wykonane są z syntetycznego papieru lateksowego o jedwabistym połysku. Jest to materiał powlekany, więc jakość wydruku jest bardzo wysoka. Materiał, z którego wykonane są fototapety na ścianę jest mocny, nie zmienia wymiarów podczas tapetowania/kontaktu z klejem, łatwo go układać na ścianie. Fototapety na ścianę są ponadto odporne na delikatne mycie (np. gąbką). Materiał nadaje się do zastosowań w tzw. pomieszczeniach suchych, jak i mokrych (szczególnie polecamy fototapety na wymiar, zwłaszcza jako fototapety do sypialni, fototapety do salonu oraz fototapety do kuchni), czego nie gwarantują tradycyjne tapety na ścianę.

Fototapeta samoprzylepna - smooth
Fototapeta samoprzylepna jest materiałem bezzapachowym, nie zawiera winylu. Fototapeta została fabrycznie powleczona warstwą kleju, który zostaje uaktywniony przez krótkie zamoczenie. Samoprzylepne fototapety na ścianę są łatwe do położenia, dają się bez problemu zdzierać i polecane są szczególnie dla dzieci (fototapety na wymiar samoprzylepne pozwalają na wielokrotne zmienianie motywu ściennego bez konieczności remontowania całego pomieszczenia - usuwa się je dużo łatwiej niż tradycyjne tapety ścienne). Nie wymagają użycia dodatkowego kleju, co jest konieczne, kiedy układamy tradycyjne tapety ścienne!

Fototapeta winylowa - sand
Fototapeta na bazie PCV z podłożem z włókniny. Fototapety na ścianę wykonane z tego materiału charakteryzują się doskonałą bielą, która zapewnia jeszcze lepsze krycie. Dostępne jako fototapety na wymiar, posiadają fakturę drobnego piasku, dzięki czemu wspaniale podkreślą drobny wzór i nadają wnętrzu elegancji. Są trwałe i solidne. Po naklejeniu mogą być myte – dzięki tej właściwości znajdują zastosowanie zarówno w mieszkaniach prywatnych (zwłaszcza jako fototapety do kuchni, czy łazienki), jak i w nowoczesnych budynkach użytku publicznego, wypierając zwykłe tapety na ścianę. Oferowane przez nas fototapety na wymiar to wysokiej jakości wykończenie wnętrza, które trwałością zdecydowanie przewyższa mało odporne tradycyjne tapety ścienne. Uwaga! Nasze fototapety na ścianę klei się krawędź w krawędź. Gdy wybrana szerokość fototapety na wymiar przewyższy szerokość materiału, fototapeta będzie składała się z kilku równych elementów - pasów, grubością przypominających tradycyjne tapety ścienne.
Więcej