INFOLINIA: 61 655 98 10
EMAIL: DOK@DCOL.PL
0
Nie masz konta? ZAPISZ SIĘ
LOGIN:
HASŁO:
Pomieszczenia
Popularne

FOTOTAPETY

TUTAJ JESTEŚ
POMIESZCZENIA
TEMATY
KOLEKCJE
Tradycyjne tapety ścienne to już przeszłość. Specjalnie dla osób szukających niepowtarzalnych sposobów na wykończenie ścian stworzyliśmy kolekcję obejmującą różnorodne fototapety. Dzięki nim można stworzyć w swoim salonie zejście na egzotyczną plażę, okno z widokiem na schowane za mgłą góry lub malowniczy zachód słońca – dostępne tylko dla naszej wyobraźni, jednak prawdziwie relaksujące. Ciekawe wzory tematyczne to natomiast sposób na dodanie wyrazu kuchennym wnętrzom.
Fototapety na ścianę, na wymiar - tapety ścienne
Fototapety na ścianę to pomysł, który sprawił, że projektowanie wnętrz zyskało nowy wymiar. Nawet niewielkie pomieszczenie poprzez dodanie na jednej ze ścian odpowiedniej fototapety na wymiar może wydawać się naprawdę duże. Taki efekt można uzyskać zwłaszcza poprzez zastosowanie nowoczesnej tapety na ścianę ze zdjęciem nadmorskiego bądź górskiego pejzażu. Doskonale sprawdzają się również fototapety z ciekawą architekturą oraz miejskie panoramy. Dzięki znakomitej trwałości oraz jakości wykonania tego typu tapety na ścianę sprawdzają się nawet w łazienkach, gdzie również potrafią optycznie dodać przestrzeni.
Wszystkie fototapety dostępne na wymiar
Bez względu na to, który wzór Państwo wybierzecie – wszystkie są dostępne w formie fototapety na wymiar. W ten sposób zawsze mamy pewność, że fototapeta idealnie wypełni ścianę. Możecie Państwo również wybierać spośród trzech różnych materiałów, na których wykonujemy wybrane wzory. Fototapeta samoprzylepna Smooth jest bardzo łatwa w układaniu, ponieważ klej zostaje uaktywniony poprzez delikatne zamoczenie. Alternatywą są fototapety lateksowe, które mają satynową fakturę, dzięki czemu nie błyszczą się. Najbardziej efektowna jest natomiast fototapeta winylowa Sand, która ma podłoże z włókniny i fakturę drobnego piasku. Jest ona trwała, a po naklejeniu może być myta, co jest atutem, którego inne tapety ścienne zwykle nie posiadają. Maksymalny wymiar, który można zamówić to w zależności od motywu nawet ponad 700 cm, co gwarantuje możliwość dobrania tapety na ścianę o naprawdę dużych rozmiarach.